Patirtis
Eglė jau šeštus metus yra neatsiejama mūsų komandos dalis. Labai smagu rasti specialistę, kuri tikrai suinteresuota mūsų pardavimų augimu bei nuolat pateikia naujų idėjų. Visi darbai atliekami laiku, atsakingas požiūris į kiekvieną užduotį. Sėkmingas bendradarbiavimas padeda augti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Ačiū už užsimezgusią partnerystę!
Donatas Dargis
Komercijos direktorius | Sidonas.lt
Dėkoju už profesionalias internetinio marketingo paslaugas. Eglė su komanda darbavosi prie mūsų judesio studijos socialinių tinklų turinio, mokamos reklamos, Google Ads, naujienlaiškių. Dirbome daugiau nei 3 metus, bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir operatyviai, buvo įsigilinama į mūsų poreikius, o darbai atliekami laiku bei su entuziazmu. Taip pat smagu, kad prireikus visada pakonsultuodavo ir negailėdavo patarimų.
Eglė Afanasjeva
Direktorė | Studija Enso
Bendradarbiaujant su Egle pasiekėme ženkliai geresnius Facebook ir Google reklamos rezultatus. Esu patenkinta atliekamų paslaugų kokybe.
Karolina Taraškevič-Bethel
Direktorė | Carolina Studio
Labai rekomenduoju Eglės darbą. Puikiai išmano savo darbą. Reklama veikia puikiai. Pritraukia daug naujų klientų. Atsiperka 100%
Sandra Lukošiūtė
Direktorė | Deivės terapija
Puikiai išmano savo skaitmeninį marketingą, paslaugomis likome patenkinti ir galiu drąsiai rekomenduoti dirbti su Egle bei jos komanda.
Martynas Sabas
Direktorius | Sietynas.lt
Ačiū už sklandų bendradarbiavimą! Kartu dirbame jau metus ir esame patenkinti atsakingumu, lankstumu bei požiūriu į klientą, o taip pat siūlomais atsiradusių problemų sprendimo būdais. Išties malonu dirbti su profesionalais!
Gintarė Katinienė
Direktorė | Katinukas.lt
Eglė is always creative, attentive to detail and consistent in meeting deadlines. We worked together for 9 months and she brought lots of good ideas to the project. A truly great business partner.
Rustam Junusov
CEO | Velum Design LLC
Thank you for your excellent suggestions regarding personal branding. One hour professional advice session – worked like magic and was just what I needed (Greatly appreciated and recommended!). Your support and efforts for my new venture certainly will contribute to my personal brand success, and I want to thank you for that. Good luck in all of your endeavors.
Agne Vei
Designer / Author
Galiu nuoširdžiai rekomenduoti Eglę, kartu dirbame nuo pat projekto pradžios. Atsakinga, kūrybinga, kruopšti ir labai iniciatyvi specialistė. Visada laikosi sutartų terminų, pasiūlo naujų idėjų. Maloniai atsako į visus iškylančius klausimus, kurių verslo pradžioje pasitaiko nemažai. Ačiū!
Irmantas Jurėnas
Įkūrėjas | Stilingos.lt
Scroll to Top