KUO GALIME JUMS PADĖTI?

Visos skaitmeninės rinkodaros paslaugos vienoje vietoje!

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Esate pasiruošę perkelti savo verslą į aukštesnį lygį?

Teikiame skaitmeninės rinkodaros paslaugas vidutinio dydžio verslams, kurie ieško profesionalų paslaugų. Leiskite mūsų komandai padėti jums augti!

MOKAMA REKLAMA

SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS

NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGAS

MOKAMA REKLAMA

Turite daug lankytojų, tačiau jie nevirsta pirkėjais? Norite pritraukti naują auditoriją? O galbūt atvirkščiai – skatinti lojalumą ir didinti klientų lifetime-value? Šias ir kitas problemas gali lengvai išspręsti Google Ads, Instagram ir Facebook reklamos kampanijos. Mes parengsime reklamos strategiją, ją įgyvendinsime ir nuolat optimizuosime.

eter-media-reklamos-agentura

SOCIALINIŲ TINKLŲ ADMINISTRAVIMAS

Facebook, Instagram ir Linkedin paskyrų administravimas gali pareikalauti daug pastangų ir laiko, juk ten viskas taip greit keičiasi. Ieškote pagalbos administruojant soc. tinklus? Mūsų tekstų rašytojai, dizaineriai yra pasiruošę ateiti jums į pagalbą. Nepamirškite, kad jūsų turinys socialiniuose tinkluose veiks geriausiai, kai jis koja kojon eis su reklamos strategija.

NAUJIENLAIŠKIŲ MARKETINGAS

Naujienlaiškių rinkodara dažnai yra didžiausią ROAS generuojantis rinkodaros kanalas. Ar savo versle tikrai išnaudojate visas galimybes, kuriant asmenišką ryšį su savo pirkėjais? Leiskite mums sudaryti el. pašto gavėjų duombazės didinimo strategiją, kurti kampanijas, paruošti automatizacijas ir viską optimizuoti.

eter-media-reklamos-agentura

Tam, kad bendradarbiavimas būtų sėkmingas, būtinas nuoseklumas ir ilgalaikis, plataus spektro darbas.​

ĮDOMU, KAIP ATRODYS DARBAS KARTU?

Per 7 metus išsigryninome efektyviausią bendradarbiavimo modelį - tai nuoseklus darbas su digital kanalais.

Realybėje tai atrodo taip:

1. Visada pradedame nuo audito/analizės.
2. Išsigryniname tikslus.
3. Susidarome piltuvėlį (funnel) – kaip klientus pritrauksim, kaip skatinsime pirkti, kaip kursime lojalumą (jei tas aktualu).
4. Testuojame – atsirenkame tinkamiausią turinį, išsigryniname efektyviausias auditorijas, kanalus.
5. Įpusėję testavimo etapą, pamažu prijunginėjame kitus kanalus.
6. Išsigryninę, kas veikia ir ką reikia eliminuoti, toliau prijunginėjame kanalus, testuojame, efektyviname ir optimizuojame esamus.

Rezultatai labai priklauso nuo produkto, žinomumo, įdirbio, biudžeto ir auditorijos.
Pasauliniu lygiu reklama laikoma gera, jei atsiperkamumas (ROAS) yra 4.
Lietuvoje (po testavimo fazės ir įsidirbus) dažnai matome didesnius skaičius, pas porą klientų stabiliai laikosi 8-15 jau ne pirmus metus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Rezultatų greitis labai priklauso nuo jūsų įdirbio prieš mūsų bendradarbiavimą.

Esame turėję atvejų, kai reklama atsipirko iškart, bet dažniau norimus rezultatus matome po paruošiamųjų darbų ir testavimo fazės.

Visada orientuojamės ne į greitus bei trumpalaikius, bet į ilgalaikius tvarius rezultatus, grįstus nuosekliu darbu. Iš patirties matau, kad tik toks darbas gali atnešti nuolatinį augimą

Investicija į reklamą susideda iš 2 dalių: kasmėnesinio bendradarbiavimo įkainio + reklamos biudžeto (mokama tiesiai reklamos kanalams).

Reklamos kanalų biudžetą sprendžiate jūs, mes iš savo pusės pateikiame rekomendacijas. Vėliau dirbdami visada galime pamatyti, kurių kanalų biudžetą verta didinti, kurių – mažinti ar apskritai atsisakyti. Įprastai Lietuvoje rinkoje rekomenduoju startuoti nuo 1000+ € biudžeto. Minimali suma, su kuria galima efektyviai dirbti būtų nuo 600 €.

Kai pradedame darbus, jūsų marketingo investicijos susideda iš dviejų dalių – mokesčio už paslaugas ir biudžeto, kurį mokate tiesiai reklamos kanalams (pvz. Google, Facebook, Mailerlite, etc). Geriausia ir saugiausia jums turėti atskirą banko kortelę, kurią galėtume prijungti prie kanalų. 

Žymiai greičiau startuosime ir galėsime eiti tiesiai prie pardavimų didinimo, jei iškart turėsite:

  • Internetinę svetainę. Be svetainės neišnaudosite viso reklamos potencialo;
  • Facebook puslapį (page), reklamos paskyrą (ads manager) ir verslo paskyrą (Facebook business manager);
  • Kitas socialinių tinklų paskyras, kurias norėtumėte naudoti (Instagram, Pinterest, Twitter, etc);
  • Google Analytics;
  • Email duombazę (sukauptą pačių pastangomis, ne pirktą).

Taip, kiekvieną mėnesį išrašoma sąskaita faktūra už praeito mėnesio paslaugas.

Prieš darbų pradžią reikalingas 50% avansas.

Taip, visada pasirašome paslaugų teikimo sutartį.

Interneto svetainių nekuriame, tačiau jei yra poreikis, mielai perimame projektų vadovo užduotis ir koordinuojame svetainės kūrimą su jūsų programuotojais.

Scroll to Top