PASLAUGOS

Mokama reklama

Turite daug lankytojų, tačiau jie nevirsta pirkėjais? Norite pritraukti naują auditoriją? O galbūt atvirkščiai – skatinti lojalumą ir didinti klientų lifetime-value? Šias ir kitas problemas gali lengvai išspręsti Google Ads, Instagram ir Facebook reklamos kampanijos. Mes parengsime reklamos strategiją, ją įgyvendinsime ir nuolat optimizuosime.

Google Ads

Strategijos sukūrimas
Raktažodžių analizė ir parinkimas
Skelbimų kūrimas: kuriami tekstai, baneriai, parenkamos nuotraukos, video
Praktinis įgyvendinimas – parenkami tikslingiausi kanalai, auditorijos, nustatymai,
testavimas
Google Search Ads, Youtube Ads, GDN, Performance Max, Demand Gen
Nuolatinis optimizavimas
Kasmėnesinė ataskaita  

Meta Ads

  • Strategijos sukūrimas
  • Auditorijų kūrimas
  • Reklamų kūrimas – tekstai, baneriai, parenkamos nuotraukos/video
  • Auditorijų testavimas
  • Pakartotinės reklamos kampanijos
  • Reklamų testavimas
  • Strategijos pritaikymas prie algoritmo pokyčių
  • Nuolatinis optimizavimas
  • Kasmėnesinė ataskaita 
MŪSŲ POŽIŪRIS

Įžvalgos. Kūrybiškumas. Technologijos.

Per 7 metus išsigryninome efektyviausią bendradarbiavimo modelį – tai nuoseklus darbas su digital kanalais. Norint auginti savo verslą yra būtinas nuoseklumas ir ilgalaikis, plataus spektro darbas.

Analizė

Darbus visada pradedame nuo audito/analizės. Taip pat išsigryniname tikslus, kurie padės mums matuoti rezultatus.

Strategija

Sukuriame pardavimų piltuvėlį (funnel), kuriame atsiskleidžia tokie dalykai, kaip: šaltos auditorijos atvedimas, šildymas, vedimas prie pardavimo, lojalumo kūrimas ir t.t.

Testavimas

Testuodami atsirenkame tinkamiausią turinį, išsigryniname efektyviausias auditorijas. Taip galime išgryninti kas veikia, o ką reikia eliminuoti.

Abejojate ar mums pavyks pasiekti norimus rezultatus?

Konkrečiai pasakyti kas bus pradėjus naudoti mokamą reklamą mes negalime, tačiau galime pasidalinti savo pasiektais rezultatais, kuriuos pavyko pasiekti su kitais verslais.

Rezultatai labai priklauso nuo jūsų produkto, žinomumo, įdirbio, turimo biudžeto ir esamos auditorijos.

Pasauliniu lygiu reklama laikoma gera, jei atsiperkamumas (ROAS) yra 4. Lietuvoje (po testavimo fazės ir įsidirbus) dažnai matome didesnius skaičius, pas porą klientų stabiliai laikosi 8-15 (ROAS) jau ne pirmus metus.

Eglė jau šeštus metus yra neatsiejama mūsų komandos dalis. Labai smagu rasti specialistę, kuri tikrai suinteresuota mūsų pardavimų augimu bei nuolat pateikia naujų idėjų. Visi darbai atliekami laiku, atsakingas požiūris į kiekvieną užduotį. Sėkmingas bendradarbiavimas padeda augti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse. Ačiū už užsimezgusią partnerystę!
Donatas Dargis
Komercijos direktorius | Sidonas.lt
Dėkoju už profesionalias internetinio marketingo paslaugas. Eglė su komanda darbavosi prie mūsų judesio studijos socialinių tinklų turinio, mokamos reklamos, Google Ads, naujienlaiškių. Dirbome daugiau nei 3 metus, bendradarbiavimas vyko sklandžiai ir operatyviai, buvo įsigilinama į mūsų poreikius, o darbai atliekami laiku bei su entuziazmu. Taip pat smagu, kad prireikus visada pakonsultuodavo ir negailėdavo patarimų.
Eglė Afanasjeva
Direktorė | Studija Enso
Turite abejonių dėl mokamos reklamos?

Pasikalbėkime!

Paskambinkite:

+37063660511

Parašykite:

info@etermedia.lt

Scroll to Top